10-05-2024 10-05-2024

16.10.2018 Kategoria: Rok szkolny 2018-2019

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest w Polsce 14 października.

W naszej szkole z tej okazji odbyła się akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opienkunem Panem Piotrem Wolańskim. Podczas części artystycznej odbył się zorganizowany przez uczniów quiz wiedzy o szkole skierowany do pracujących w niej nauczycieli oraz występny wokalne uczniów. Obecni nauczyciele zostali podzieleni na dwie grupy, które rywalizowały ze sobą udzielając odpowiedzi na postawione pytania. Quiz okazał się fajną formą zabawy, w którą zaangażowali się również uczniowie dopingując nauczycieli i pomagając udzielać im odpowiedzi na wcale nie łatwe pytania.

Podczas uroczystości odbyło się także wręczenie przez Panią Dyrektor Małgorzatę Lenart nagród dyrektora nauczycielom oraz procawnikom szkoły. W tym roku wsród nagrodzonych osób znaleźli się: Pani Alicja Smela, Pani Dorota Stanisławczyk, Pan Piotr Wolański oraz Pan Antoni Szostak.

Świętowanie uświetniły swoją obecnością Pani Krystyna Drozd oraz Pani Teresa Zamorska - emerytowane pracownice Szkoły Podstawowej w Bliziance. Serdecznie dziękujemy Paniom za przybycie i mile spędzony wspólnie czas w tym wyjątkowym dniu.

Na koniec uczniowie wraz z Radą Rodziców podziękowali nauczycielom na trud włożony w nauczanie i wychowanie uczniów poprzez obdarowanie nauczycieli kwiatami i słodkościami.

Dziękujemy uczniom i rodzicom na pamięć i wspólne świętowanie :)