04-07-2024 04-07-2024

Konkurs plastyczny i multimedialny rozstrzygnięty

31.05.2021 Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

Nasza szkoła pod patronatem Wójta Gminy Niebylec oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu zorganizowała konkurs plastyczny i multimedialny dla uczniów szkół z terenu naszej gminy z okazji 100. rocznicy urodzin wielkiego poety i 10-lecia nadania Jego imienia naszej Szkole.

Konkurs plastyczny przeznaczony był dla uczniów klas I-IV. Zadaniem uczestników było zilustrowanie wybranego wiersza K. K. Baczyńskiego „Rodzicom”, „Wolność”, „Pieśń o szczęściu” z wykorzystaniem  dowolnej techniki plastycznej.

Multimedialny skierowany był dla uczniów klas V-VIII, a jego tematem była prezentacja multimedialna „Życie i twórczość K.K. Baczyńskiego.

Dnia 19.05. 2021r. komisje dokonały oceny obydwu konkursów, natomiast 21.05.2021 r. w GOK miało miejsce podsumowanie i wręczenie nagród laureatom i pozostałym uczestnikom.

W imieniu uczniów nagrody odebrali dyrektorzy i przedstawiciele szkół. Wręczali je: Wójt Gminy Niebylec Zbigniew Korab, dyr. GOK Agnieszka Cynar oraz dyr. Szkoły Podstawowej w  Bliziance Małgorzata Lenart.

Sponsorem upominków był Wójt Gminy, GOK w Niebylcu i SP w Bliziance. Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim, którzy wzięli udział, zachęcając do dalszych konkursów.

Wyniki konkursu multimedialnego:

I Miejsce – Martyna Lenart – SP Blizianka