20-09-2024 20-09-2024

Konkurs plastyczny "Słońce ze wzgórz Gwoźnicy"

22.02.2021 Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „SŁOŃCE ZE WZGÓRZ GWOŹNICY” -ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 23 lutego 2021 r,. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, którego przedmiotem  było wykonanie pracy plastycznej do  wybranego wiersza Juliana Przybosia: „Słońce ze wzgórz Gwoźnicy” lub  „Żyjąc sobie spacerem”.

Komisja powołana przez Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu w składzie;

1. Elżbieta Stanisławczyk – miejscowa artystka, absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego,
  2. Marta Utnicka – przewodnicząca Komisji, Edukacji, Kultury i Sportu w Radzie Powiatu Strzyżowskiego, dyrektor Biblioteki Publicznej MiG w Strzyżowie,
  3. Kamil Mendocha – dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, stwierdza, że na konkurs wpłynęło 81  prac ze szkół w Połomi, Bliziance, Jaworniku i Gwoźnicy Górnej.

Po ocenie prac plastycznych, według regulaminu konkursu, komisja postanowiła  przyznać następujące nagrody:

I miejscaWiktoria Kocur kl. I SP Blizianka, Łukasz Basamon kl. II SP Połomia, Julia Łukasz kl. III Gwoźnica Górna, Magdalena Socha kl. IV SP Jawornik

II miejsca – Kacper Zaremba kl. I SP Jawornik,Izabela Haligowska  kl. II SP Połomia, Izabela Niemiec kl. III SP Połomia, Klaudia Płonka kl. IV SP Jawornik,

III miejsca -Laura Pietrucha kl. I SP Blizianka, Oliwia Warzybok kl. II SP Połomia, Oliwia Mazur kl. III, SP Połomia

Komisja przyznała także wyróżnienia dla: Adrianny Domino kl. III SP Połomia, Leny Gruba kl. III SP Blizianka, Julii Bober kl. III SP Blizianka Filipa Lubasa kl. I SP Połomia, Oliwii Dziadosz kl. I SP Połomia, Franciszka Szuby kl. I SP Połomia, Julii Bosek kl. I SP Połomia Bartosza Ciemieckiego kl. II SP Blizianka, Emilii Noworól kl. III SP Połomia, Jakuba Kruk kl. I SP Blizianka, Emilii Szpond kl. II SP Połomia Jakuba Majchra kl. III SP Blizianka, Mileny Barlik  kl. I SP Połomia, Kingi Babiarz kl. II SP Gwoźnica Górna

Źródło: http://gok.niebylec.pl/