20-09-2024 20-09-2024

Prace konkursowe naszych uczniów "Aktywne ferie zimowe z rodzinką"

07.03.2022 Kategoria: Rok szkolny 2021/2022

Prace konkursowe naszych uczniów.

KONKURS PLASTYCZNY AKTYWNE FERIE ZIMOWE

Z RODZINKĄ

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

pod hasłem - Aktywne Ferie Zimowe z Rodzinką

1. Organizator:

• Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

2. Kategorie wiekowe uczestników konkursu, uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Niebylec:

• Kat. I kl. 0 – II

• Kat. II kl. III – V

• Kat. III kl. VI – VIII

3. Cele konkursu:

• zainteresowanie uczniów aktywnym spędzeniem czasu wolnego,

• rozwijanie umiejętności plastycznych, kreatywności oraz wrażliwości estetycznej,

• promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie,

• prezentacja twórczości młodzieży szkolnej.

4. Tematyka konkursu:

Praca plastyczna powinna przedstawiać jeden ze sposobów spędzenia wolnego czasu w ramach ferii zimowych. Aktywnie wypełniony czas w plenerze zimowym wspólnie z członkami rodziny.

5. Warunki uczestnictwa:

• każdy uczestnik wykonuje tylko jedną pracę dowolną techniką (np. rysowanie, malowanie, wyklejanie lub technika mieszana)

w formacie A4 - A3,

• prace należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury

w Niebylcu do dnia 4 marca 2022 r.

• w konkursie biorą udział prace z uzupełnionym i przyklejonym na odwrocie formularzem zgłoszeniowym – załącznik nr 1 (prace bez przyklejonego formularza nie zostaną dopuszczone do konkursu),

• wypełniona zgoda na przetwarzanie danych osobowych

i utrwalenie wizerunku - załącznik nr 2.

6. Ocena prac i nagrody:

• oceny prac dnia 7 marca br. dokona komisja powołana przez organizatorów,

• autorom najwyżej ocenionych prac przyznane zostaną nagrody oraz wyróżnienia,

• podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się

11 marca 2022 r. o godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury

w Niebylcu,

• wyniki konkursu zamieszczone będą na stronach internetowych Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu i w marcowym wydaniu czasopisma "Głos Niebylca”.

Źródło: GOK Niebylec

Prace wykonali: