04-07-2024 04-07-2024

„Spełnienie marzenia - bez uzależnienia”

09.06.2021 Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

W dniu 09.06.2021r. do naszej szkoły zawitali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie na czele z Panem Robertem Czurczakiem- zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji oraz Pan Krzysztof Koza- zastępca Wójta Gminy Niebylec żeby wręczyć nagrody zwycięzcom w konkursie pt. „Spełnienie marzenia - bez uzależnienia”.

I miejsce – Sebastian Dopart kl. VII

II miejsce – Martyna Lenart kl. VII

Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie wspólnie z Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Starostwem Powiatowym w Strzyżowie, Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie, Czudcu, Frysztaku, Niebylcu i Wiśniowej zorganizowała konkurs na komiks pt. „Spełnienie marzenia - bez uzależnienia”. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Strzyżowski Bogdan Żybura.

Następnie panie policjantki opowiadały dzieciom jak bezpiecznie poruszać się po drodze, przestrzegać zasady ruchu drogowego, a także o cyberprzemocy.

Przestrzegły jak zachowywać się gdy jesteśmy sami w domu oraz jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych podczas wakacji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za poświecony czas.