02-07-2024 02-07-2024

"Spełnienie marzenia - bez uzależnienia" - etap powiatowy

24.06.2021 Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

Uczeń naszej szkoły - Sebastian Dopart z klasy VII zajął II miejsce w etapie powiatowym konkursu plastycznego pn. "Spełnienie marzenia  - bez uzależnienia".

Na specjalne zaproszenie dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej Pana Kamila Mendochy uczeń wraz z opiekunem udali się na wręczenie nagród, które odbyło  się 22 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 na sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.

Podczas uroczystości laureaci konkursu otrzymali nagrody z rąk wicestarosty strzyżowskiego Pana Tomasza Garncarskiego, inspektora Mirosława Waśko Komendanta Powiatowej Komendy Policji w Strzyżowie oraz Pana Marcina Kuta Wójta Gminy Wiśniowa.

Po uroczystości wszyscy chętni mogli wziąć udział w zwiedzaniu parku.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tej uroczystości: https://fb.watch/6qDmBjm-UJ/